Administracja / Strony WWW / Fanpage na FB / Fora / WordPres

Miejsce na naszym forum umożliwiające każdemu swobodne założenie tematu i wypowiedzenie się w nim.

Administracja / Strony WWW / Fanpage na FB / Fora / WordPres

Nieprzeczytany postprzez Rogal 7 gru 2012, o 17:12

Witam poszukuję pracy w sektorze IT ale mogę również kierować pojazdami kwalifikującymi się w kategorii B (Choc w wojsku śmigałem Starem 266) / Mogę być prywatnym ochroniarzem Twojej lodówki, córki lub domu.

Po krótce: swoją przygodę z szeroko pojętym web designem zacząłem w roku 2003. Odniosłem wiele sukcesów na lokalnym rynku dzięki własnemu niestandardowemu spojrzeniu na potrzeby klienta. Pewna część zastosowanych przeze mnie rozwiązań to już gotowe, darmowe, zaprojektowane przez innych użytkowników rozwiązania. Bo po co od nowa wynajdywać koło? Jeśli czegoś nie umiem - nie ma problemu, naucze się. Nie znam wszystkiego na pamięć, nie mam wszystkiego w jednym paluszku jak coś potrzebuje to poprostu sobie to wygoogluje. Jestem samoukiem i posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Współpracuje z trzema wysokiej klasy grafikami.

Oferuję Państwu proste lub skomplikowane, mniejsze lub większe strony www. Grafiki, Ulotki, Plakaty, Vlepki, Loga. Do moich niewątpliwych atutów należy znajomość PHP + MySQL, JavaScript, XML, CSS, HTML oraz wiele innych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w administrowaniu forami phpBB, MyBB, IP.Board, VBuletin. Word Press, Joomla. Poprowadzę Twój fanpage na Facebook'u abyś odniósł realne zyski. Pomogę w doborze serwera, zakupie domeny. Zaprojektuje i/lub wykonam bardziej lub mniej skomplikowane projekty sieci LAN zgodne z najnowszymi standardami oraz wymogami bezpieczeństwa. Posiadam również dość dużą wiedzę o Systemie Android. Instalowałem i Konfigurowałem Sieci Komputerowych w ramach programu „Pracownie komputerowe dla szkół” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego więc doświadczenie posiadam.

Portfolio: http://rogalskydesign.pl/
Podobne wpisy na tym forum będe kasował ;)
Nie zapomnij, gdzie się urodziłeś! Pamiętaj o kolorach białym i czerwonym, o symbolach orła i korony!
Rogal

Re: Administracja / Strony WWW / Fanpage na FB / Fora / Word

Nieprzeczytany postprzez Pietracho 1 sty 2013, o 15:19

Rogal pw
Pietracho